Plakatowanie w Krakowie i całym województwie

Plakatowanie w Krakowie to oferta ekspozycji plakatów na nośnikach reklamowych: słupy ogłoszeniowe, mini-billboardy i wiele innych możliwości reklamy zewnętrznej.

Uwidocznij swój przekaz reklamowy także wewnątrz budynków – plakatujemy w klatkach schodowych nowych i starszych osiedli w Krakowie. Jako możliwość dotarcia do uczniów i studentów krakowskich uczelni i szkół, proponujemy plakatowanie wewnątrz placówek o charakterze oświatowym. Możliwa ekspozycja plakatów na tablicach ogłoszeniowych, stojakach reklamowych i banerach. W ofercie również plakatowanie na słupach ogłoszeniowych w pozostałych miastach Małopolski, takich jak: Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice i Zakopane.

Ekspozycja plakatów na krakowskich ulicach i nie tylko

Od teraz targetowanie jest jeszcze prostsze. Wynajmiemy powierzchnię reklamową dla potrzeb Twojej kampanii plakatowej – wybierz, czy potrzebujesz ekspozycji wielkoformatowej, czy małe nośniki. Z użyciem stojaków reklamowych na plakaty dotrzemy wszędzie tam, gdzie Twój przekaz ma być widoczny. Wystarczy, że wskażesz dowolny punkt w Krakowie, oraz segment odbiorców, do których chcesz dotrzeć – my zajmiemy się zgodami i ekspozycją. Plakatowanie w krakowskich biurach, uczelniach, galeriach handlowych czy nawet reklama w autobusach to żaden problem.