Dystrybucja ulotek w Krakowie i całym małopolskim

Skorzystaj z oferty profesjonalnej dystrybucji ulotek w Krakowie i wielu innych miastach małopolski. Rozbudowane zaplecze logistyczne i zaawansowane planowanie kolportażu to gwarancja skutecznej kampanii. Kampanie reklamowe realizujemy z użyciem ulotek, gazet, próbek produktów, oraz innych materiałów przeznaczonych do dystrybucji. Działani prowadzimy na terenie największych miast województwa małopolskiego, zaczynając od Krakowa, aż po miejscowości takie jak: Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice i odwiedzane często przez turystów Zakopane.

Kraków to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce. Zorganizowane grupy kolporterów umożliwiają nam ekspresową realizację kolportażu w każdym nakładzie. Przeprowadzamy zarówno małe akcje kolporterskie, jak i zorganizowane kampanie o zasięgu wojewódzkim. W naszej ofercie znajdą Państw zarówno dystrybucję adresową, jak i rozdawanie ulotek.

Gwarancja rzetelności

Naszym klientom gwarantujemy rzetelną realizację kolportażu. Dystrybucja ulotek realizowana przez naszych kolporterów koordynowana jest przez lokalnych koordynatorów sprawujących ciągłą opiekę nad kolportażem. Gdy Twoje ulotki docierają pod wskazane adresy, każdorazowo przesyłamy informacje w postaci raportów zawierających pełen spis adresów objętych kolportażem. Możesz być pewien, iż kolportowane ulotki docierają do Twoich klientów.